fbpx
Email: info@tatz.lt
 

S.Konovalovas: Dar kartą įsitikinau, kad į žmogų reikia žvelgti kaip į visumą, o ne atskirų dalių sumą

S.Konovalovas: Dar kartą įsitikinau, kad į žmogų reikia žvelgti kaip į visumą, o ne atskirų dalių sumą

Sveiki, esu Sergejus, kineziterapeutas ir judesio entuziastas iš Vilniaus. Kadangi pats labai mėgstu aktyviai leisti laiką ir judėti, džiaugiuosi, kad tenka dirbti su žmonėmis, kurie nori pradėti judėti, arba susigrąžinti judesį į savo gyvenimą ir atsikratyti skausmo. Mano tikslas – taikant patikrintas, efektyvias metodikas padėti  jiems  padaryti tai kuo greičiau! Mano darbo credo: spręsk problemos priežastį, o ne tik pasekmes!

Su Samueliu Tacu

Stažuotė pas Samuelį Tacą – tai viena geriausių mano laiko investicijų. Stebėti, mokytis ir dirbti kartu su S. Tacu yra unikali galimybė ir patirtis. Profesorius turi ilgametę patirtį dirbant su muzikantais, šokėjais ir kitais meno atstovais.  Sužinojau daug naujų ir įdomių metodikų,  dar kartą įsitikinau, kad į žmogų reikia žvelgti kaip į visumą, o ne atskirų dalių sumą. Vieni įdomiausių dalykų, kuriuos išmokau pas profesorių S. Tacą:

  • Darbo specifika su skirtingais instrumentais grojančiais žmonėmis;
  • Skirtingų meno sričių darbo specifika ir metodika;
  • Baleto ir kitų šokėjų dažniausios bėdos ir darbo specifika sprendžiat jas;
  • Švelnios sąnarių mobilizavimo technikos;
  • Klinikinis mąstymas ir nuoseklaus gydymo plano sudarymas;
  • Etiškas bendravimas ir kuo tikslesnis kliento lūkesčių išaiškinimas.

Tikiuosi, kad su TATZ fondu sėkmingai padėsime daugeliui muzikantų, šokėjų ir kitų meno sričių atstovų siekti savo svajonių ir judėti be skausmo.

Sergejus

Leave a Reply