fbpx
Email: info@tatz.lt
 

Kineziterapeutai – fondo partneriai

Kineziterapeutai – fondo partneriai

Sergejus Konovalovas kineziterapeutas, Vilnius

Esu kineziterapeutas ir judesio entuziastas iš Vilniaus. Mano tikslas – taikant patikrintas, efektyvias metodikas padėti  jiems  padaryti tai kuo greičiau! Tikiu, kad geriausi rezultatai yra pasiekiami tik dirbant individualiai. Raktas į sėkmę yra nuodugni kliento apklausa, jo lūkesčių išsiaiškinimas, išsamus kineziterapinis testavimas. Tik atlikus visa tai kineziterapija suteiks maksimalų rezultatą.

Mano darbo credo: spręsk problemos priežastį, o ne tik pasekmes!

Vieni įdomiausių dalykų, kuriuos išmokau pas profesorių S. Tacą:

Darbo specifika su skirtingais instrumentais grojančiais žmonėmis;

Skirtingų meno sričių darbo specifika ir metodika;

Baleto ir kitų šokėjų dažniausios bėdos ir specifika sprendžiat jas;

Švelnios sąnarių mobilizavimo technikos;

Klinikinis mąstymas ir nuoseklaus gydymo plano sudarymas;

Etiškas bendravimas ir kuo tikslesnis kliento lūkesčių išaiškinimas.

Tikiuosi, kad su TATZ fondu sėkmingai padėsime daugeliui muzikantų, šokėjų ir kitų meno sričių atstovų siekti savo svajonių ir judėti be skausmo.

Jūratė Sieniukevičienė kineziterapeutė, Alytus

1999 baigiau Lietuvos Sporto Universite kineziterapijos bakalauro, 2008 metais magistro studijas.

Dirbu Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės reabilitacijos skyriaus kineziterapeute. Darbo patirtis – daugiau nei 20 metų.

Kasdien susiduriu ir dirbu su pacientais po galvos smegenų insultų, sąnarių pakeitimo operacijų bei su pacientais, patiriančiais skausmus nugaroje, kakle, sąnariuose, raumenyse. Savo darbe naudoju sąnarių mobilizacijos, gydomojo masažo, aktyvios bei pasyvios kineziterapijos, Mulligan terapijos bei kt. technikas.

Šiuo metu ypatingai domiuosi Samuelio Taco kūno derinimo praktika, kuri, tikiuosi leis pasiekti dar efektyvesnį būdą padėti žmonėms, kurie jaučia skausmus ir kitus negalavimus įvairiose kūno vietose.

Šis metodas man leido pažvelgti į kineziterapiją kitu kampu!

Urtė Pučinskaitė kineziterapeutė, Kėdainiai

Kineziterapijos studijas baigiau 2012 metais tuo metu Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Profesinę patirtį kaupiau dvejose sferose: sporte ir klinikiniame darbe. Sporto pasaulyje keliaudavau su įvairaus amžiaus krepšinio rinktinėmis rūpindamasi gera žaidėjų sportine forma. Šiuo metu esu Lietuvos moterų krepšinio rinktinės kineziterapeutė. Taip pat esu pasinėrusi į individualų ir klinikinį žmogaus vertinimą bei gydymą. Dirbu privačioje praktikoje, įkūriau savo darbo erdvę. Praktikuoju judesio bei masažo terapijas. Stengiuosi holistiškai padėti žmogui kuris atkeliauja pas mane su skausmu. 

Esu begalo laiminga jog patekau į Samuelio rankas. Tai tik dar labiau susitprino mano pasitikėjimą ir tikėjimą tame ką darau. Taip pat sužinojau be galo daug specifinių dalykų kurie praverčia dirbant su muzikantais. Esu dėkinga ne tik už profesinę patirtį, bet ir gyvenimiškus patarimus. 

Marija Endriukaitytė kineziterapeutė, fondo stažuotoja

Vilnius