fbpx
Email: info@tatz.lt
 

Kas yra kūno derinimas?

Kas yra kūno derinimas?

Kai kuriems žmonėms kineziterapija reiškia apsilankymą kabinete, kur jie gali trumpai pabendrauti su terapeutu, tada jiems yra suteikiami stiprinimo pratimai sporto salėje, o po to – ledo terapija.

Samuelio Taco (Shmuel Tatz) požiūris į kūno išgydymą yra visai kitoks. Savo sukurtą metodiką jis vadina „Kūno derinimas“. Kaip muzikantai derina savo instrumentus tol, kol jie nepriekaištingai dera, Samuelis Tacas tą patį daro ir žmogaus kūnui. Jis sako: „Tik tada, kai kūnas yra suderintas, jis gali normaliai funkcionuoti“.

Samuelis Tacas dirba su kliente

Pirmiausia Samuelis stebi savo klientą. Tada prisilietimais judina kūną, tiek minkštuosius audinius, tiek sąnarius, kad įvertintų būklę. Nors klientai pasakoja jam savo istorijas, jis mieliau klausosi jų kūnų profesionaliomis rankomis. Tyla suteikia jam galimybę mąstyti ir jausti kūno problemas. Tai, ką jis mato ir jaučia, perduoda klientui. Jei mato, kad būklė tokia, kuriai reikalingas kitoks gydymas – nukreipia klientą pas gydytoją. Kūno derinimo tikslas paprastas: palengvinti skausmą ir kančias ir grąžinti klientą į normalų gyvenimą, kiek tai įmanoma.

Dr. Tacas sujungia geriausius Vakarų kineziterapijos metodus ir rytų gydymo menus. Jis taip pat naudoja reflekso-kineziterapiją (naudodamas akupunktūros taškus.) S.Tacas sako, kad  mišrus terapijos derinys yra skirtas suteikti kūnui ramybės ir išlaikyti jį be skausmo. Šiuo tikslu jis naudoja federalinės JAV sveikatos ir paslaugų žmonėms departamento agentūros (FDA) patvirtintus gydymo metodus, tokius kaip magneto terapija, elektrokranijinė stimuliacija, elektrovibracija, šaltasis lazeris ir ultragarsas. Jis taip pat moko klientus kvėpavimo bei judėjimo technikos.

Leave a Reply