fbpx
Email: info@tatz.lt
 

Fondo steigėjas S.Tacas kviečia mankštintis kartu savo namuose

Fondo steigėjas S.Tacas kviečia mankštintis kartu savo namuose

Kviečiame jungtis prie mankštos su dr.Samueliu Tacu!

Esate sustingę ir pavargę sėdėti šiuo sudėtingu laikotarpiu, verčiančiu apsiriboti namais? TATZ paramos fondas siūlo galimybę judėti su profesionalais ir kartu laikytis karantino.

Nuo antradienio pradedame tiesioginius kūno derinimo mankštos seansus iš Niujorko, dr.Taco studijos. Prisijunkite ir mankštinkite kūną! Antradienį, balandžio 7 dieną, 17 valandą, pirmasis mankštos seansas.

Pasiruoškite pusvalandį skirti sau ir savo gerai savijautai.

Mankšta vyks antradienį ir ketvirtadienį 17 valandą. Prisijunkite mūsų facebook įvykyje!

https://www.facebook.com/events/2828298947207897/

Čia pavyzdys to, ką darysime – mankšta senjorams.

Samuelį Tacą kalbino Zita Kelmickaitė. Ar tikrai galima gyventi be vaistų ir susitarti su savo kūnu?Ir kaip susikalbėti su lazda, kurios, kaip sako S.Tacas, jei pasiseks sulaukti tokio amžiaus, prireiks senatvėje. “Aš turiu dešimt lazdų, turiu koncertinių, turiu pirktų Alytuje už du dolerius, turiu Palangoj pirktų,” – ir kam jos naudojamos pasakoja kineziterapeutas.Sveiko gyvenimo ir judėjimo paslaptys – pasižiūrėkite interviu!

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/62599/ryto-suktinis-su-zita-kelmickaite?jwsource=cl

Tačiau šie virtualūs susitikimai bus platesnei amžiaus grupei, o jūs galėsite ne tik drauge daryti mankštą, bet ir užduoti klausimus ar užsisakyti asmeninius seansus, skirtus ir pritaikytus tik Jums.

Leave a Reply