fbpx
Email: info@tatz.lt
 

Jūratė Sieniukevičienė: Pažintis su Shmuel Tatz parodė kryptį ir paskatino nuolat judėti pirmyn

Jūratė Sieniukevičienė: Pažintis su Shmuel Tatz parodė kryptį ir paskatino nuolat judėti pirmyn

 Esu Jūratė Sieniukevičienė, kineziterapeutė iš Alytaus. Džiaugiuosi, galėdama dalintis dar šviežiais įspūdžiais  iš stažuotės JAV, Niujorke, žinomo kineziterapeuto Shmuel Tatz klinikoje.

Mokymai vyko 2019 metų gruodžio mėnesį prieš pat Kalėdas. Stažuotės metu susipažinau su gydymu, kuris  taikomas tiek aukšto meistriškumo, tiek ir augantiems talentams muzikos, šokio ir kt. meno srityse.

Gyvas kontaktas su nuostabiu mokytoju bei jo pacientais įkvėpė judėti pirmyn ir niekada nesustoti savo profesinėje veikloje. Buvo labai įdomu susipažinti su darbo specifika, taikant Shmuel Tatz Kūno derinimo metodiką menininkams ir ne tik jiems. Stažuotės metu mokiausi unikalios judesio pratimų sistemos, manualinės terapijos, fizioterapijos ( magneto, lazerio, ultragarso ir kt.) pritaikymo galimybių.

Tikrai pasikeitė požiūris į pratimų, judesių sistemas, įprastai taikomas Lietuvoje. Džiaugiuosi išmokusi visiškai naujų judesių pritaikymo kineziterapeuto praktikoje, kurių pagrindinis tikslas ne stiprinti, bet išjudinti, atlaisvinti ir subalansuoti žmogaus kūną, suteikti judesiams lengvumo.

Pratimai, kurių mokiausi ir mokiau pacientus, turi ypatingai didelę reikšmę tolesnei paciento fizinei gerovei. Džiaugiuosi tuo, kad turėjau galimybę stebėti aukšto lygio manualinės terapijos sesijas, kurias atlieka kineziterapeutas  Shmuel Tatz. Sužavėjo profesionalus Rytų ir Vakarų technikų taikymas, siekiant greitai ir efektyviai pagerinti paciento sveikatą ir savijautą. Džiaugiuosi susipažinusi su efektyviu ir labai tikslingu fizioterapijos (lazerio, magneto, ultragarso ir kt.) panaudojimu iš karto po kineziterapijos procedūros, kuri sustiprina teigiamą poveikį paciento savijautai. 

Naujos žinios pakeitė požiūrį į žmogaus sveikatą ir ilgalaikį jos išsaugojimą. Ačiū mano mokytojui Shmuel Tatz, už pasidalinimą savo patirtimi, žiniomis, savo laisvu laiku, o ypatingai esu dėkinga už draugystę, kuri užsimezgė stažuotės metu. Galime  didžiuotis  tokio aukšto lygio profesionaliu kineziterapeutu, kilusiu iš Lietuvos, ir norinčiu dalintis su mumis savo ilgamete patirtimi. 

Vaizdas pro S.Taco studijos langą

 Esu patenkinta ne tik naujomis žiniomis profesinėje srityje, bet ir pažintimi su aukšto lygio muzikais bei galimybe išgirsti jų atliekamą muziką aukščiausio lygio koncertuose, Metropolitan operos teatre bei Juilliard muzikos mokykloje, kurioje mokosi talentingiausi studentai iš viso pasaulio. O ir šventiškai šurmuliuojantis, niekada nemiegantis Niujorkas paliko neišdildomą įspūdį visam gyvenimui.

Pažintis su Shmuel Tatz parodė kryptį ir paskatino nuolat judėti pirmyn ir niekada nesustoti. Esu įsitikinusi, kad įgytos žinios turės įtakos visai tolesnei mano profesinei karjerai.