fbpx
Email: info@tatz.lt
 

Verta paskaityti

Verta paskaityti

Šiuo sudėtingu visam pasauliui laikotarpiu S.Tacas nepamiršo savo šaknų – Lietuvos. Jo dovana tautiečiams – unikalios, pagal jo metodiką sudėliotos mankštos, kurias jis internetu veda iš koronaviruso epidemijos apimto Niujorko. Pagrindinis šių mankštų akcentas – kvėpavimo ir limfinės sistemų stiprinimas, kadangi būtent nuo jų labai priklauso organizmo atsparumas virusams ir bakterijoms. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. Lietuvos laiku gali prisijungti visi norintieji, o tuo metu negalintys vaizdo įrašus bei daugiau informacijos gali rasti jo įkurto paramos fondo TATZ feisbuko paskyroje. 15min GYVENIMO skaitytojams kineziterapeutas pažėrė ir daugiau patarimų, kaip išgyventi šį sudėtingą laikotarpį.

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/jav-garsenybiu-kineziterapeutas-s-tacas-moko-kaip-specialiais-judesiais-sustiprinti-imuniteta-pasiruoskime-kovai-su-koronavirusu-1040-1302150?fbclid=IwAR2Wy0VfoUHaZsMZmYXQkRJQCcBc7Ppsy1fyQXpro67b_VHp71fyM19kGTI

Kelio artritu sergantiems žmonėms daugiau naudos iš fizinės terapijos nei dozės kortizono, teigiama naujame klinikiniame tyrime.

Remiantis tyrimo rezultatais, žmonės, sergantys kelio osteoartritu, po vienerių metų kineziterapijos jautė mažiau skausmo ir negalavimų, nei tie, kuriems tuo pačiu laikotarpiu buvo sušvirkšta net trys kortizono dozės.

„Mes nustatėme, kad steroidų injekcijos nebuvo pranašesnės už fizinę terapiją“, – teigė vadovaujantis tyrėjas Gail Deyle, kineziterapeutas ir Brooke armijos medicinos centro San Antonijuje, Teksase profesorius.

Skaitykite daugiau:

https://consumer.healthday.com/bone-and-joint-information-4/knee-problem-news-436/are-steroids-really-the-answer-for-arthritic-knees-756553.html